mPerakende sektörünün en dinamik yapı taşı Ekonomi Yayınları’ndan merhaba!

Ekonomi Yayınları A.Ş 1994 yılında Türkiye’de perakende konusunda sektörel yayıncılık yapan ilk şirket olarak kuruldu. Kuruluşundan bu güne ‘Türkiye’de perakendenin bilgi ve eğitim merkezi olmak’ Ekonomi Yayınları’nın temel amacı oldu. Bu amaç doğrultusunda perakendeyle ilgili birçok konferans düzenledi, eğitimler verdi, kitaplar ve dergiler yayınladı.

BİZ NELER YAPTIK?

TPF
Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun kurulmasına öncülük ettik
Organizasyon
Yerel Zincirler Tartışıyor, Perakende Değişiyor, Perakende İK Konferansları, Perakende Değişti, Aynı Rota gibi pek çok etkinlik düzenledik
Türkiyenin ilk perakende haber portalı
www.perakende.org haber portalını sektöre kazandırdık
Yurtiçi - yurtdışı partnerlik
World Retail Congress (WRC) ve MAPIC basın sponsorluğu, Sürdürülebilir Markalar Konferansı ve Yeşil İş Konferansı, Private Label Zirvesi, Gıda Fuarları, Liderlik, Kişisel Gelişim ve Başarı, Yönetim, Finans, Yenilikçi Markalar ve Satış Zirveleri gibi sektörel birçok fuar ve konferanslarla medya partnerliği
Yayınevi
Perakendeye özel 12 kitap yayını

Market Dergisi’ne Hoş Geldiniz

Ekonomi Yayınları’nın ilk yayını olan Market Dergisi, 1994 yılından beri sektörle buluşuyor. İki ayda bir yayınlanan, sektörel haberleri ve gelişmeleri 9.000 adet tirajıyla okurlarına ulaştıran dergimiz, ticari iletişime sağladığı katkı ile perakendeciler, tedarikçiler, üretici ve distribütör firmalar  için başvuru kaynağı niteliği taşıyor.

1994 yılında sektöre merhaba diyen dergimizle çalışarak, sizler de rekabetin yoğun olduğu sektörde kendinize pazar yaratabilir, hedef müşterilerinize ulaşabilir veya pazar payınızı her zaman koruyabilirsiniz.

            Birlikte çalışabilmek dileğiyle…

Okuyucu Profili

Hoş Geldiniz

Ekonomi Yayınları’nın ilk yayını olan Market Dergisi, 1994 yılından beri sektörle buluşuyor. İki ayda bir yayınlanan, sektörel haberleri ve gelişmeleri 9.000 adet tirajıyla okurlarına ulaştıran dergimiz, ticari iletişime sağladığı katkı ile perakendeciler, tedarikçiler, üretici ve distribütör firmalar için başvuru kaynağı niteliği taşıyor.

Web Tasarım
GİRİŞ YAP
market dergisi

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Siz değerli üyelerimiz, hızlı cevap formu ile bize dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.